XRP, NEAR Coin ve Bu 6 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!

SSV.Network staked ETH hacminde 1 milyar dolara ulaştı. Ripple, heyecan verici bir açıklama yayınladı. Near (NEAR Coin) tek hesaptan multi-chain ticareti özelliğini başlattı. Ve daha fazlası…

NEAR Coin ve bu 7 altcoin’nden sıcak haberler var!

SSV.Network staked ETH hacminde 1 milyar dolara ulaştı

SSV.Network, teknolojik açıdan en gelişmiş bahis hizmeti sağlayıcılarından biri olarak ortaya çıktı. Protokol, lansmanından sadece dört ay sonra 10 haneli kilometre taşına ulaştı SSV.Network, yeni bir gelişim aşamasında olmasına rağmen, on-chain Ethereum staking segmentindeki varlığını güçlendirmeyi başardı. Ayrıca, staking kaynaklarını optimize etmek için bir dizi teknoloji yeniliği de uyguladı. Ekibin yaptığı resmi bir açıklamaya göre, SSV.Network’ün TVL’si 1 milyar doları aştı.

Ripple, heyecan verici bir açıklama yayınladı

Ripple geliştiricileri, XRP Ledger’ın Otomatik Piyasa Yapıcısı (AMM) ile ilgili heyecan verici bilgileri açıkladı. Geliştiriciler, XRP topluluğunda beklentiyi ateşleyen bir açıklama yaptı. Bu bağlamda, XRP Ledger’ın Otomatik Piyasa Yapıcısı (AMM) ile ilgili heyecan verici bir bilgiyi duyurdu. RippleX, AMM hata düzeltmesinin artık GitHub’da incelemeye hazır olduğunu paylaştı. Ayrıca, rippled’in 2.1.1 sürümüne dahil edileceğini belirtti.

Near (NEAR Coin) tek hesaptan multi-chain ticareti özelliğini başlattı

Katman-1 Near Protocol’ün (NEAR Coin) önemli bir destekçisi olan Near Foundation, en son özelliğini açıkladı. Bu özellik: Blockchain imzaları. Bu gelişme, kullanıcıların Near hesaplarını kullanarak birden fazla Blockchain arasında sorunsuz bir şekilde gezinmelerini sağlayacak. Böylece, birlikte çalışma imkanını zenginleştirecek ve genel kullanıcı deneyimini geliştirecek.

Bu arada, Near Foundation (NEAR Coin), EigenLayer ile yakın zamanda yapılan bir işbirliği yaptı. Bu işibirliğinin sayesinde, Blockchain imzalarını ve multi-chain işlemlerini tanıttı. EigenLayer’ın uzmanlık bilgisi ve işbirliği çabaları, Blockchain İmzaları ağının güvenliğini ve işlevselliğini destekleyecek. Böylece, Near Protocol’ün ekosistemini güçlendirecek ve yeteneklerini genişletecek.

Fidelity, spot Ethereum ETF’si için S-1 formunu dosyaladı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, spot Ethereum ETF konusu piyasanın gündeminde kalmaya devam ediyor. Bazı uzmanlar SEC’in onay ihtimalinin azaldığını söylüyor. Bununla birlikte, başvuru yapan firmalar, bir spot Ethereum ETF konusunda kararlı. Son bir gelişmede Fidelity, önerilen spot Ethereum ETF’si için staking içeren bir S-1 formu doldurdu.

Dusk, bir geliştirme fonu kurduğunu duyurdu

Dusk Network, Dusk Ekosistem Fonu’nun kurulduğunu duyurdu. Bu fonla, Dusk üzerine inşa etmek isteyen geliştiricileri destekleyecek. Fon, sürdürülebilir, müreffeh ve kapsamlı bir ekosistem oluşturmak üzere ekipleri çekmek ve desteklemek için 15 milyon DUSK yatırım yapmayı taahhüt ediyor. Dusk’un finansal destek programı, Dusk ekosistemi için ihtiyaçlara göre yapılandırılmış aşamalar halinde yürütülüyor.

Owlto Finance, Munchables hack olayını inceliyor

Owlto Finance, Munchables hack olayıyla ilgili bir inceleme yayınladı. Dün Pacman ve ZachXBT’den iletişim aldıktan sonra, protokol derhal hacker fonlarını ele geçirmelerine yardımcı oldu. Owlto Finance, kullanıcı varlıklarının güvenliğinin her zaman birinci önceliği olduğunu belirtti. Ayrıca, yardıma ihtiyacı olan herkesle iletişime geçilebileceğini kaydetti.

Port3 Network Solana’da yayına başlıyor

Merkezi olmayan AI veri ağı Port3 Network, yakında Solana’da yayına başlayacağını duyurdu. Ayrıca, AI hizmet katmanının artık Solana’ya entegre edildiğini açıkladı.

Velodrome, önemli gelişmeleri duyurdu

Velodrome, OP süper Blockchain’in ana likidite merkezine dönüşeceğini duyurdu. Ayrıca, ilk olarak Mode ağına genişleyeceğini açıkladı. Önümüzdeki aylarda Velodrome, yenilikçi AMM ve Gauge teknolojisini Mode ağına genişleterek büyümesini destekleyecek. Bu, veVELO seçmenlerinin VELO emisyonlarını Mode üzerindeki Gauge’a yönlendirebilecekleri ve Mode havuzunda üretilen ödülleri kazanabilecekleri anlamına geliyor. Velodrome’un Mode’daki büyümesini desteklemek için Mode ağı, ekosistem ödüllerini artırmak için 1 milyon dolarlık oylama teşviki taahhüt etti.

Buna ek olarak, Mode ağı piyasa tarafından ele geçirilmiş veVELO pozisyonlarına sahip. Şimdi, bunu token emisyonunu Mode işlem paritelerine yönlendirmek için oylamada kullanacak. Velodrome, hem Mode’daki mevcut protokollerin büyümesini desteklemek hem de ekosisteme yeni inşaatçılar çekmek için Mode ile yakın bir şekilde çalışacak. Velodrome, Optimistic Superchain’in MetaDEX’i olacak. Ayrıca, ağ genelinde likiditeye erişimi ve teşvik etmeyi kolaylaştıracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x