Özge Ulusoy’dan ‘etek’ cevabı: Niye erkekler de istediğini giymesin?

2003 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında ikinci olan ve sonrasında podyumların aranan yüzleri arasına girmeyi başaran Özge Ulusoy, önceki akşam bir lansman partisine katıldı.

Gazetecilerle bir araya gelen 41 yaşındaki Ulusoy, son dönemde oje sürmeleri ve etek giymeleriyle gündeme gelen erkek sanatçıları değerlendirdi.

“BENİM EVDE KAÇ TANE SMOKİNİM VAR”

Sözlerine, “Valla herkes istediği gibi giyinsin” diyerek başlayan ünlü isim, şöyle devam etti:

Kimse kimsenin alanını kısıtlamadığı ve özgürlüğüne mani olmadığı, hakaret etmediği ve düşmanca davranmadığı sürece; oje de sürsünler, etek de giysinler, tayt da giysinler. Benim evde kaç tane smokinim ve takım elbisem var. Niye erkekler de istediğini giymesin?

“SEVGİLİM KUMAŞ PANTOLON GİYİYOR”

Model, “Sevgiliniz Faruk Çolakoğlu giyse yadırgar mısınız? Beraber davete gider misiniz?” sorusuna ise “Faruk’u tanısanız, bırakın etek giymeyi kot pantolon bile giymiyor. Tamamen kumaş pantolon ve ceket giyen birisi” diye cevap verdi.

“SİYAH OLUR, PEMBE OLMAZ!”

Ulusoy, “Oje süren bir erkekle el ele tutuşur musunuz?” sorusun, “Böyle bir şey hiç düşünmedim. Rengine bağlı. Böyle griler siyahlar olursa olur da, pembeler morlar olmaz” şeklinde yanıtladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x