Jack Dorsey’den Ultra Bitcoin Tahmini: Tarihi de İşaret Etti!

Ünlü milyarder Jack Dorsey, Bitcoin için cesur tahminleriyle şaşkınlık yarattı. Dorsey, BTC’nin 2030 yılına kadar 1 milyon dolara ulaşabileceğini söylüyor. Hatta, sonraki yıllarda daha da yüksek seviyelere çıkacağını tahmin ediyor. Dorsey, kendisine çok şey öğreten Bitcoin’in ekosisteminden çok etkilendiğini belirtiyor. Bu arada Dorsey, BlueSky’dan ayrılışına ışık tutuyor. Ayrıca, platformun Twitter’in yaptığı tüm hataları tekrarladığını ifade ediyor.

Ünlü milyarderden Bitcoin tahmini: 1 milyon doların ötesi de mümkün!

Twitter’ın eski CEO’su Jack Dorsey, Mike Solana ile yaptığı Pirate Wires röportajında Bitcoin’in potansiyelini vurguladı. Dorsey, Bitcoin (BTC) konusundaki yükseliş perspektifini yineledi. Dorsey, lider kripto para biriminin 2030 yılına kadar 1 milyon dolara ulaşmasının mümkün olduğunu söylüyor. Bunun da ötesinde Bitcoin’in 1 milyon doları aşabileceğini ve daha sonra daha yüksek seviyelere ulaşabileceğini tahmin ediyor. Dorsey ayrıca, Bitcoin’in “en şaşırtıcı” yönüne dikkat çekiyor. Bu bağlamda, kripto para biriminin fiyatından çok ekosisteminin onu benzersiz kıldığını belirtiyor. Jack Dorsey, bu konudaki görüşlerini şu şekilde ifade ediyor:

Bitcoin ile ilgili en şaşırtıcı şey, kuruluş hikayesinin yanı sıra, üzerinde çalışan ya da onunla ödeme alan ya da kendisi için satın alan herkes (daha iyi hale getirmek için herhangi bir çaba sarf eden herkes) tüm ekosistemi daha iyi hale getiriyor ve bu da fiyatın yükselmesini sağlıyor.

Jack Dorsey ayrıca Bitcoin ekosisteminin kendisine çok şey öğrettiğini belirtiyor. Dorsey, “Bu her şeyden çok büyüleyici bir ekosistem ve hareket” diye ekliyor. Bu arada Bitcoin mevcut durumda 63 bin dolardan işlem görüyor. Lider kripto para kısa süre önce ulaştığı 73 bin dolarlık zirvelerden geri çekildi. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere destekçileri, patlayıcı hareketler için hazırlandığını iddia ediyor.

BlueSky Twitter’in yaptığı tüm hataları tekrarladı!”

Jack Dorsey ayrıca, kurucularından olduğu Twitter alternatifi BlueSky’dan ayrılışına ilişkin görüşlerini paylaştı. Dorsey, BlueSky’ın “[Twitter’ın] bir şirket olarak yaptığı tüm hataları kelimenin tam anlamıyla tekrarladığını” öne sürüyor. BlueSky’ın politikasına karşı olduğunu belirten Dorsey, firmanın daha çok geleneksel bir şirket gibi çalıştığını vurguluyor. Bu bağlamda Dorsey şunları söylüyor:

Ademi merkeziyetçilik konusunda istediğimiz her şey, açık kaynaklı bir protokol açısından istediğimiz her şey, birdenbire VC’leri ve yönetim kurulu olan bir şirkete dönüştü. Benim istediğim bu değildi, yaratılmasına yardımcı olmayı amaçladığım şey bu değildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x