Nevra Serezli’den kadınlara uzun evliliğin sırrı: ‘Akıllı kadın erkeğe istediğini yaptırır’

Tiyatro ve sinemanın efsane ustalarından Nevra Serezli, gazeteci Sibel Arna’nın YouTube programı “Ne Olursan Ol Rahat Ol”a konuştu. Serezli, uzun süreli ve mutlu bir ilişkinin temelinde yatığını düşündüğü “yatağa küs girmemek” kuralını vurgulayarak, akıllı bir kadının erkeğine istediğini yaptırabileceğine olan inancını dile getirdi. Eşiyle olan ilişkisinde karşılıklı saygı ve anlayışın önemine dikkat çekti.

Serezli, “45 yıl beraberdik Metin ile. Uzun ve güzel bir ilişki için birinci ve en önemli kural ne olursa olsun yatağa küs girmemek. Ben akıllı bir kadının isterse erkeğine her şeyi yaptırabileceğine inanıyorum. Eşiniz sabit fikirli ise alttan alta işleyeceksiniz onu, sanki kararları kendi alıyormuş gibi hissettireceksiniz. Bunu güzel sözle mi, bir gecelikle mi, dolma sararak mı yaparsınız orasını bilemiyorum, sizin hayal gücümüze bırakıyorum.” tavsiyesinde bulundu.

“GUPSE VE YASEMİN’İ ÇOK BEĞENİYORUM”

Ayrıca Serezli, güncel komedyenler arasında Gupse Özay ve Yasemin Sakallıoğlu’nu özellikle beğendiğini belirtti. Günümüz komedisinin eskisine göre daha kolay güldürdüğünü, ancak Özay ve Sakallıoğlu’nun yeteneklerine hayran kaldığını ifade etti.

SİHİRLİ ANNEM YAPIMCILARINA KIRGINIM

“Sihirli Annem” dizisinin yeniden çekilmesine yönelik yapımcılara olan kırgınlığını da dile getiren Serezli, eski kadroya bir telefon açılmasının hoş bir jest olacağını söyledi. Yıllarını verdiği projeye bu şekilde dışlanmanın üzüntü verici olduğunu belirtti.

Son olarak, “Ağaçlar Ayakta Ölür” ve “Veda” adlı tiyatro oyunlarındaki başarılı performanslarına değinen Serezli, sahnede konsantrasyonun ve hazırlığın önemine vurgu yaptı. Tiyatroda uzun yılların verdiği tecrübeyle, hangi oyunu oynuyorsa o kelimelerin kendisini oyunun içine çektiğini ve o an sadece performansına odaklandığını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x